Site icon Aukštos kokybės angarai ir paviljonai Metalinis garažas kiekvieno poreikiams

Balkonų stiklinimas

PVC balkonas 1

PVC balkonas 1

Balkonų įstiklinimo technologijos

Balkono įstiklinimas padeda ne tik apsaugoti butą nuo atmosferos kritulių, dulkių ir gatvės triukšmo, bet ir padaryti gyvenamąją erdvę patogesnę. Šiltas stiklinimas leis paversti balkoną papildomu poilsiui ar darbui pritaikytu kambariu arba tiesiog išplėsti gretimą kambarį. Bet kokiu atveju, po įstiklinimo, ši erdvė bus naudingesnė nei anksčiau. Aptarsime įvairius balkonų įstiklinimo variantus ir sužinokite, kuris iš jų yra geresnis.

Balkono įstiklinimo pasirinkimas

Pagrindinės balkono savybės:

Apžvelkime skirtingų tipų balkonų stiklinimo ypatybes. Populiariausi tipai yra šiltas arba šaltas stiklinimas. Savarankiškai įstiklinant nepaprastai svarbu atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

Aliuminio langai

Šaltas balkono stiklinimas galimas, jei reikia sumažinti balkono plokštės apkrovą. Aliuminio rėmai yra lengvesni, tačiau tuo pačiu nesulaiko šilumos taip gerai, kaip PVC langai. Norėdami gauti papildomą šilumos izoliaciją, galite apdengti balkoną vinilo dailylentėmis. Šaltu balkono įstiklinimu žaliuzės gali būti montuojamos tiek su varstomomis, tiek su stumdomomis varčiomis. Naudojant trijų bėgelių profilį, galima sudėti tris slankiojančias varčias viena kryptimi. Stumdomi langai padaro kambarį funkcionalesnį. Šaltas įstiklinimas padeda balkone pakelti temperatūrą trimis – penkiais, kartais devyniais laipsniais, todėl vargu ar paversite jį šiltu kambariu. Tiesa, šilumos izoliacijos lygis priklausys nuo kelių kitų veiksnių: vėjo krypties, jo greičio ir sienų būklės. Akivaizdu, kad renkantis profilį verta teikti pirmenybę brangesnėms galimybėms, kurios skirsis ilgaamžiškumu, atsparumu korozijai ir patikima apsauga nuo drėgmės ir dulkių. Renkantis šaltą įstiklinimą, reikia atsiminti, kad balkonas su išore ribojasi iš trijų pusių, tai reiškia, kad jis bus labiau linkęs į skersvėjų susidarymą ir šilumos nutekėjimą.

Taigi, verta rinktis šaltą balkono įstiklinimą, jei jūsų tikslas gauti papildomą kambarį įvairiems daiktams laikyti žiemą ir poilsiui vasarą. Šio tipo stiklinimo privalumai yra palyginti mažos kainos ir montavimo greitis. Visus darbus per dieną gali atlikti du montuotojai.

Plastikiniai langai

Šiltas balkono stiklinimas yra būtinas norint patikimai izoliuoti gretimą kambarį ir apsaugoti jį nuo skersvėjų ir kritulių. Tokiu atveju tiek vasarą, tiek žiemą jūsų balkone bus patogus mikroklimatas, o pats balkonas gali būti ne tik kaip „sandėlis“, bet ir kaip svetainė. Be PVC profilių montavimo, jums taip pat reikės papildomos izoliacijos, sienų, grindų ir lubų vidaus apdailos. Šilto stiklo trūkumas yra tas, kad jo negalima naudoti, jei balkonas nėra skirtas didelėms apkrovoms. Stiklinant plastikiniais langais, naudojamos varstomos varčios, dėl kurių balkono naudojimas yra mažiau patogus ir uždengia dalį naudojamos erdvės. Šiltas balkono stiklinimas dėl sudėtingesnių darbų ir daugiau medžiagų naudojimo yra daug brangesnis nei šaltas.

Varstomi plastikiniai langai dažnai rasoja, esant dideliam temperatūrų skirtumui viduje ir išorėje, tai yra vienas iš šio tipo stiklinimo trūkumų. Be to, montuojant yra galimos įvairios klaidos, dėl kurių rėmai deformuosis ir dvigubo stiklo langai suskils. Todėl labai svarbu atliekant matavimus atlaisvinti apdailos plokštes aplink angos perimetrą ir atsižvelgti į senojo rėmo matmenis, taip pat atsižvelgti į šiluminio plėtimosi tarpus.

Balkono Kainos Skaičiuoklė – Užklausa

Go to the full page to view and submit the form.

Exit mobile version