Site icon Aukštos kokybės angarai ir paviljonai Metalinis garažas kiekvieno poreikiams

Fermų statyba

Fermų statyba

Fermų statyba yra daug patirties ir kruopštumo reikalaujantis procesas, kuriam reikalinga tiek moderni darbo įranga, tiek sumanių meistrų rankos. Tam, kad naujas pastatas būtų tvirtas, įrengiamos itin patvarios konstrukcijos, kurios sugebėtų atlaikyti didelį svorį ir būtų patikimos. Sužinokite daugiau apie konstrukcijų montavimą mūsų įmonėje ir pasinaudokite patyrusių meistrų pagalba, sukuriant tai, kas tobulai atitiks Jūsų poreikius.

Fermų statyba – greitai ir patikimai

Esame statybinių konstrukcijų įmonė „Destena“. Specializuojamės angarų ir paviljonų statymo srityje jau daug metų, todėl galime pasiūlyti Jums profesionalius ir labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius konstrukcinius sprendimus. Fermų statyba yra viena iš mūsų veiklos sričių, kuriai skiriame daug dėmesio nuo pat savo veiklos pradžios.
Savo klientams jau įgyvendinome šimtus projektų visoje Lietuvoje, todėl esame pasirengę aptarnauti ir Jus. Statome norimo dydžio angarus, paviljonus fermoms, sandėliams ir kitoms reikmėms pagal Jūsų individualius užsakymus. Reikalinga pagalba kuriant ir įgyvendinant statybinius pramoninės paskirties objektus? Susisiekite su mumis ir mes suteiksime visą reikalingą pagalbą tolimesniuose žingsniuose – nuo maketo iki visiško realizavimo.

Metalinės ir karkasinės fermų konstrukcijos Fermų angarai statomi tiek iš metalo, tiek iš skydinio karkaso konstrukcijų. Abi konstrukcijos pasižymi paprasta sandara ir patvarumu. Dėl konstrukcijų paprastumo, angaras pastatomas per gana nedidelį laiko tarpą, sunaudojant minimalų medžiagų kiekį.

Metaliniai ir karkasiniai angarai fermoms – tai puikus sprendimas, leidžiantis sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų, kadangi konstrukcijoms pastatyti reikia sąlyginai nedaug medžiagų, o išlaidos, lyginant su kitais statymo būdais, ne tokios jau ir didelės. Tiksli paslaugų kaina priklauso nuo individualaus užsakymo.

Fermų statyba greitai, profesionaliai, už geriausią kainos ir kokybės santykį. Išbandykite vienus ekonomiškiausių ir patogiausių sprendimų įrengiant pastatus fermoms. Esame pasirengę padėti Jums su statinių projektavimu bei realizavimu.

Exit mobile version