Angarai su pastoge

Angarai su pastoge – puikus pasirinkimas, jeigu norite ne tik optimaliai išnaudoti angaro erdvę, bet ir šalia patogiai laikyti produktus, kurie nebijo šalčio ir temperatūros pokyčių.

Angarai su pastoge gali būti pritaikomi įvairios paskirties veikloms: gamybai, sandėliavimui ir kitoms pramoninėms reikmėms.

Visi angarai gali būti ne tik su pastoge, bet ir su perdanga. Jie taip pat gali būti šilto (sandwich plokštės) ir šalto tipo (skardiniai), vienšlaičiai ir dvišlaičiai.

UAB „Destena“ angarai su pastoge išsiskiria šiais privalumais:

Pagrindiniai gamybos etapai:

Naudojamos medžiagos

Angarų su pastoge montavimui ir gamybai pasitelkiamos aukštos kokybės, Europos Sąjungoje sertifikuotos medžiagos: metaliniai profiliai, metalinis karkasas, profiliuota skarda, poliuretano plokštės (vad. sandwich panelės). Visos medžiagos kruopščiai apdirbamos, metalas yra storas, patvarus, todėl užtikrina ilgaamžį rezultatą.

Kodėl mes?

Didžiuojamės, kad UAB „Destena“ komanda sėkmingai įgyvendina unikalius kiekvieno mūsų kliento sumanymus. Siūlome Jūsų šiuolaikinius poreikius atitinkančius angarus su pastoge, kurių gamyba atliekama pasitelkus modernias technologijas, nuolat atnaujinamas teorines žinias ir ilgametę praktinę patirtį. Visus užsakymus atliekame operatyviai ir nepriekaištingai kokybiškai!