Angarų Statyba

Domina modernių ir šiuolaikiškų angarų statyba? Statome universalios paskirties karkasinius, metalinius angarus, įvairių gamybinių pastatų konstrukcijas pagal Jūsų poreikius. Mūsų įmonėje gaminami metaliniai angarai, surenkami angarai ir kiti statiniai atitinka aukščiausius kokybės standartus, todėl galite būti užtikrinti aukšta kokybe bei ilgaamžiškumu.

Statiniai pagal Jūsų poreikius

Gaminame karkasinius angarus / sandėlius, fermas, garažus, konstrukcijas įvairios paskirties gamybiniams pastatams. Pateikite savo užsakymą ir patyrę mūsų įmonės meistrai įgyvendins Jūsų unikalius poreikius. Pristatomi modernūs ir ilgaamžiai konstrukcijų sprendimai, kurie pranoks lūkesčius.

  Pagal Jūsų pateiktą užsakymą:
 • pateikiame sąmatą ir techninį eskizą;
 • pasirašius sutartį projektuojame pastatą;
 • gaminame ir sumontuojame pastatą iki raktų.
 • Šis sprendimas – puiki galimybė pasistatyti paprastos, tvirtos konstrukcijos, minimaliomis sąnaudomis ilgaamžį pastatą pagal Jūsų poreikius. Patvarus mūsų suprojektuotas metalinis garažas bei kiti statiniai sėkmingai tarnaus ilgą laiką!

   Jums garantuojame:
 • patrauklias kainas;
 • darbų garantiją;
 • kokybišką, operatyvų ir savalaikį užsakymų įvykdymą;
 • lankstų bendradarbiavimą.
 • Jeigu kyla neaiškumų dėl konstrukcijų projektavimo ir norėtumėte sužinoti daugiau apie mūsų atliekamus darbus – susisiekite ir suteiksime konsultacijas visais rūpimais klausimais.

  Patvarių ir ilgaamžių angarų statyba, metaliniai angarai, surenkami angarai, metalinis garažas ir kiti statiniai pagal Jūsų individualius pageidavimus! Sudarykite užsakymą ir mes būsime pasiruošę suprojektuoti ir pastatyti angarus įvairiems poreikiams.

  Teikiame konsultacijas ir pagalbą ES paramos dokumentų ruošimo, paramos gavimo ir administravimo klausimais ūkininkams, žemės ūkio ir verslo subjektams.

  UAB Destena
  [email protected]
  Tel: +37065478412

  [Best_Wordpress_Gallery id=”1″]

  Daugiau nuotraukų: Galerija

  Karkasiniai angarai – tvirtumu pasižymintys statiniai

  Kai kalbame apie ganėtinai nesudėtingos konstrukcijos pastatus, prieš akis iškyla būtent angarų statyba. Kaina, dėl šios priežasties, taipogi yra itin patraukli – galbūt tai ir paskatina dalį žmonių pasirinkti šį statinį. Pirmą kartą su tuo susidūrusiems gali kilti klausimas – kokio tipo pastatas labiausiai tiktų būtent Jums? Mūsų klientams bene aktualiausi yra karkasiniai ir metaliniai, taipogi surenkami angarai. Karkasiniai angarai dažniausiai naudojami komercinės bei gamybinės paskirties patalpoms, žemės ūkiui. Tokia konstrukcija padeda sukurti ne tik ilgaamžius, tačiau ir ekonomiškus pastatus. Metaliniai angarai nustebins Jus savo tvirtumu bei galimybe panaudoti patalpas universalioms reikmėms. Angarų statyba vyksta etapais, pirmiausiai pateikiant optimaliausią projekto variantą, išsirenkant reikiamus matmenis. Vėliau – parenkamos tinkamos statybai medžiagos, pritaikomas vidaus išplanavimas, sukuriamos papildomos angaro konstrukcijos. Visgi, didžioji darbų dalis priklauso nuo kliento lūkesčių ir norų, į kuriuos visuomet stengiamės atsižvelgti. Tačiau, nors angarų gamyba, dažniausiai, neužtrunka itin ilgą laikotarpį, verčiau neatidėkite šio darbo paskutinei minutei ir kreipkitės į mus jau dabar. KONKTAKTAI

  UAB Destena Angaras 2018 133

  Angarų privalumai

  Kodėl verta statyti būtent angarą, o ne kito tipo pastatą? Pradėkime nuo to, jog tai itin funkcionalus sprendimas, leidžiantis universaliai bei plačiai panaudoti turimą statinį. Angarus galima naudoti tiek kaip vieną, tiek kaip visiškai atskirus pastatus tam tikroje erdvėje. Šie tinka tiek renginiams, tiek komercijai, taip pat ir kitos paskirties statiniams. Kai kalbame apie naujoviškus bei modernius pastatų sprendimus – prieš akis neretai iškyla būtent angarai. Kaina tikrai yra patraukli, taipogi, šie pasižymi nedidelėmis eksploatacijos išlaidomis, o jų statybai, mūsų įmonėje naudojamos tik geriausios medžiagos. Būtent pastarasis aspektas užtikrins tai, jog Jūsų patalpos būtų tvirtos, ilgaamžės bei atlaikytų įvairias oro sąlygas, kas, greičiausiai, yra bene svarbiausias aspektas, renkantis kokio tipo pastato norite. Dar vienas didelis šio statinio pliusas yra tai, jog bėgant laikui jį įmanoma koreguoti. Taigi, iš esmės, pastatą galite praplatinti bei šiek tiek pakeisti jau anksčiau priimtus sprendimus. Bet kokiu atveju, tai puikaus tipo statinys, populiarus visoje Europoje, todėl neatidėliokite ir skubėkite šį užsisakyti jau dabar. KONTAKTAI