Dvišlaičiai angarai

Dvišlaičiai angarai – tai praktiškas, lengvas ir greitai surenkamas angarų tipas, skirtas įvairios paskirties veikloms, tačiau dažniausiai naudojamas ūkininkų reikmėms.

Projektuojant dvišlaitį angarą, galima pastogė, po kuria patogu laikyti ūkio techniką, padargus ar produktus, kuriuos reikia paslėpti nuo tiesioginio lietaus ar sniego.

Visi dvišlaičiai angarai gali būti su pastoge ir/arba su perdanga. Jie taip pat gali būti šilto (sandwich plokštės) ir šalto tipo (skardiniai).

UAB „Destena“ dvišlaičiai angarai su pastoge išsiskiria šiais privalumais:

Dvišlaičių angarų gamybos metu atliekame šiuos žingsnius:

Naudojamos medžiagos

Dvišlaičių angarų montavimui ir gamybai pasitelkiamos aukštos kokybės, Europos Sąjungoje sertifikuotos medžiagos: metaliniai profiliai, metalinis karkasas, profiliuota skarda, poliuretano plokštės (vad. sandwich panelės). Visos medžiagos kruopščiai apdirbamos, metalas yra storas, patvarus, todėl užtikrina ilgaamžį rezultatą.

Kodėl mes?

Didžiuojamės, kad UAB „Destena“ komanda sėkmingai įgyvendina unikalius kiekvieno mūsų kliento poreikius. Modernių, šiuolaikiškų angarų ir jų konstrukcijų gamybai pasitelkiame naujausias technologijas, nuolat atnaujinamas teorines žinias ir ilgametę praktinę patirtį. Visus užsakymus atliekame operatyviai ir nepriekaištingai kokybiškai!