Angarai su perdanga

Angarai su perdanga – dviaukščių angarų tipas, skirtas įvairios paskirties veikloms: gamybai, technikos sandėliavimui ir kitoms pramoninėms reikmėms, taip pat – biuro, komercinėms, prekybinės paskirties patalpoms. Tai dideli angarai, kurių plotis gali siekti 50 m, o sienų aukštis – iki 20 m.

Visi angarai su perdanga gali būti ir su pastoge. Jie taip pat gali būti šilto (sandwich plokštės) ir šalto tipo (skardiniai), vienšlaičiai ir dvišlaičiai.

UAB „Destena“ angarai su perdanga išsiskiria šiais privalumais:

Pagrindiniai gamybos etapai:

Naudojamos medžiagos

Angarų su perdanga montavimui ir gamybai pasitelkiamos aukštos kokybės, Europos Sąjungoje sertifikuotos medžiagos: metaliniai profiliai, profiliuotos skardos lakštai, poliuretano plokštės (vad. sandwich panelės). Visos medžiagos kruopščiai apdirbamos pagal visus reikalavimus, metalas yra storas, patvarus, todėl užtikrina ilgaamžį rezultatą.

Priklausomai nuo užsakovo pageidavimų, perdangos konstrukcijai gali būti naudojamos dviejų tipų medžiagos: 1) lengvos konstrukcijos arba 2) gelžbetonis.

Kodėl mes?

Didžiuojamės, kad UAB „Destena“ komanda sėkmingai įgyvendina unikalius kiekvieno mūsų kliento poreikius. Modernių, šiuolaikiškų angarų ir jų konstrukcijų gamybai pasitelkiame naujausias technologijas, nuolat atnaujinamas teorines žinias ir ilgametę praktinę patirtį. Visus užsakymus atliekame orientuodamiesi į operatyvumą, kokybę ir su kaupu įgyvendiname Jūsų lūkesčius!