Šilti Sandwich angarai

Šiltinti angarai – tai angarai, puikiai pritaikyti ne tik technikos, įrangos, produkcijos sandėliavimui, bet ir gamybos, komercijos paskirtims. Angare užtikrinama optimali temperatūra, todėl patalpose komfortabiliai gali dirbti žmonės.

Visi šiltinti angarai gali būti su pastoge arba/ir su perdanga, taip pat gali būti vienšlaičiai ir dvišlaičiai.

UAB „Destena“ Sandwich angarai išsiskiria šiais privalumais:

Pagrindiniai gamybos etapai

Naudojamos medžiagos

Šiltintų angarų montavimui ir gamybai pasitelkiamos aukštos kokybės, Europos Sąjungoje sertifikuotos medžiagos: metaliniai profiliai, metalinis karkasas, reikiamo storio poliuterano plokštės (vad. sandwich panelės), kurios padeda išgauti norimą šiluminę varžą. Visos medžiagos kruopščiai apdirbamos, metalas yra storas, patvarus, todėl užtikrina ilgaamžį rezultatą: angare saugiai ir be rūpesčių galėsite užtikrinti produktų sandėliavimą ir malonią temperatūrą, tinkamą dirbti angare.

Kodėl mes?

Didžiuojamės, kad UAB „Destena“ komanda sėkmingai įgyvendina unikalius kiekvieno mūsų kliento poreikius. Užtikriname modernius, šiuolaikiškus šiltintus angarus, kurių gamybai pasitelkiame naujausias technologijas, nuolat atnaujinamas teorines žinias ir ilgametę praktinę patirtį. Visus užsakymus atliekame operatyviai ir nepriekaištingai kokybiškai!